Prašome palaukti. Informacijos apdorojimas gali užtrukti kelias minutes

Apie mus

 

Sauliaus Jokužio leidykla-spaustuvė

Pirmoji privati spaustuvė Lietuvoje, įkurta po šalies nepriklausomybės atgavimo, 2015 metų spalį minės 25 metų sukaktį.

Pradėjusi nuo nulio, pamažu plėtėsi, tobulėjo, apsirūpino moderniausia poligrafijos įranga, įvaldė pažangias technologijas ir tapo viena didžiausių spaustuvių Vakarų Lietuvoje bei viena žinomiausių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Spaustuvėje įdiegta sertifikuota ISO 9001:2008 kokybės vadybos sistema, ISO 14001:2004 aplinkos apsaugos vadybos sistema ir įgyvendintas Europos kokybės valdymo fondo verslo tobulumo modelis (EFQM).

Bendradarbiaudama su vienu žinomiausių poligrafijos įrangos tiekėjų – Vokietijos kompanija „Heidelberg“ – spaustuvė įsigijo įvairių šios įmonės gaminamų spaudos, pjovimo ir kitų mašinų, todėl klientams siūlo itin kokybišką produkciją.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė yra Lietuvos spaustuvininkų, Klaipėdos pramonininkų asociacijų ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

Atšventus jubiliejų, spaustuvės tikslas nesikeičia: ir toliau tobulėti, teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kad būtų patenkinti visi klientų lūkesčiai. Spaustuvės moto – KOKYBĖ +, tai yra greitis, kokybė ir kvalifikacija.


Spaustuvės privalumai

Didžiausias spaustuvės privalumas yra tai, kad čia įgyvendintos visos trys pagrindinės spaudos technologijos – ofsetinė, skaitmeninė ir šilkografija. Tai įmonei leidžia būti lanksčiai, patenkinti bet kokius užsakovo pageidavimus bei nuosekliai kontroliuoti kokybę. Tiražas galimas toks, kokio pageidauja klientas. Versle yra paprasta tiesa – laimi ne tik geriausi, bet dar ir greičiausi. Spaustuvėje pasiteisino tai, kad, įsigijus skaitmeninės spaudos mašiną, imtasi spausdinti leidinius ir mažu tiražu. Tai aktualu ne tik įmonėms, taupančioms lėšas, bet ir pavieniams klientams, kurie nori užsisakyti gaminių mažu tiražu – net nuo 1 vnt. – arba norintiems įamžinti asmeninę kūrybą knygose.

Klientų patogumui visi procesai – fotopaslaugos, dizainas, paruošimas spaudai, leidyba, knygrišyklos, kiti baigiamieji darbai – nuo idėjos iki gaminio pristatymo – vyksta po vienu stogu.

S. Jokužio leidykla-spaustuvė yra inovatyvi – gamina tai, ką kiti dar gamins. Ji vienintelė Baltijos šalyse įsigijusi „Color Logic“ technologinę sistemą ir turinti praktikos ją naudoti spaudoje.


Spaustuvės sertifikatai: